Truemessenger indir

Truemessenger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cep telefonlarınıza gelen spam SMS’lerden bir türlü kurtulamıyorsanız, Truemessenger uygulamasını denemenizi öneriyoruz.

Telefonlarınıza gelen spam SMS’lerden korku etmeye başladıysanız, bu sorununuza emin çözüm Truemessenger uygulamasından geliyor.

Reklam içerikli SMS’lerin bundan böyle sabrımızı sonuna kadar sınadığı malum. Bu mesajları gönderenlere para cezası uygulanması da ne eyvah ancak çözüm olmadı. Truecaller’ın yeni yayınladığı Truemessenger uygulaması, kullanıcıları spam SMS derdinden kurtarıyor. Mesaj kutunuzda spam mesajları bambaşka bir bölüme ayıran Truemessenger’ın kitle kaynaklı olarak çalışması da büyük bir menfaat diyebilirim.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, mesajlarınızı gönderenin kimliğine kadar sınıflandıran Truemessenger, açıklanmış kişilerden gelen mesajları posta kutunuzda tutuyor. Bir mesajın spam olduğunu tanımladığınızda ise kullanım bu mesajı spam kutusuna taşıyor ve hem Truemessenger ağındaki diğer bir kullanıcıya gönderildiğinde ise mesaj otomatik olarak spam olarak işaretleniyor.

Uygulamayı kullanarak bir numarayı, bir şirkete ait mesajları ya da belirtilen numara gruplarını engelleyebilmeniz mümkün. Siz de spam SMS’lerden bir türlü kurtulamıyorsanız, Truemessenger uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi