TTNET Deprem indir

TTNET Deprem indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TTNET Deprem uygulaması ile Türkiye ve Dünya’da gerçekleşen depremlerden hemen farkında olan olabilirsiniz.

TTNET A.Ş. göre geliştirilen Zelzele uygulaması ile dünya genelinde gerçekleşen depremlerden hemen haberdar olabilirsiniz. Türkiye ve Dünya’daki depremleri bütün ayrıntılarıyla peşine düşüp takip edebileceğiniz zelzele uygulaması en ince ayrıntısına kadar ücretsizdir.

TTNET Yer Sarsıntısı uygulamasını Android cihazınıza yükleyerek yer sarsıntısı hakkında aradığınız bütün bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Türkiye ve Dünya’da gerçekleşen depremleri detaylı bir şekilde (zelzele şiddeti, yeri, zamanı, derinliği) hemen olan olarak aktaran başvuru formu, verileri Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Zelzele Araştırmaları Enstitüsü’den almaktadır. Dünya’daki veriler ise U.S. Geological Survey web sitesinden alınıyor. Kısacası zelzele verileri en dürüst şekilde iletiliyor. O lahza gerçekleşen depremleri harita üstünde görmeniz de muhtemel kılınmış.

Kolay kullanımlı arayüze sahip TTNET Deprem uygulaması aktüel yer sarsıntısı verilerini aktarmakla kalmıyor. Muhtemel bir depremde nasıl hareket edeceğinize dair yararlı bilgiler de sunuyor.

Anekdot: TTNET Yer Sarsıntısı uygulaması, deprem verilerini anlık olarak iletebilmek için internet bağlantısına gereksinim duymaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi