TTNET İlk Yardım indir

TTNET İlk Yardım indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TTNET Ilk Takviye uygulaması ile internet temas sorunlarınızı kendi başınıza çözebilirsiniz.

TTNET Birincil Takviye uygulaması, internet bağlantınızın kurulumunda ve bağlantı sırasında karşılaştığınız sorunların çözümü için yapmanız gerekenleri görsel ve videolu olarak peyderpey gösteren bir TTNET uygulamasıdır.

İnteraktif videolar ile karşılaştığınız sorunları kolaylıkla çözmenize yardımcı olan ilk yardım uygulaması, sorununuzun çözümü veya işlemin tamamlanmasına dair sorular sorarak verdiğiniz yanıtlara kadar farklılaşan çözüm yolları önerir. Bu Vesile Ile teknik yardım almadan kendi başınıza karşılaştığınız sorunu gidebilirsiniz.

TTNET Birincil Takviye uygulamasında aşağıdaki konu başlıkları bulunmaktadır:

Modem Kurulumuna Hazırlık ve Bağlantılar Modem Kurulumu Yerine Getirmek İstiyorum Modemimin Kablosuz Temas Ayarlarını Gerçekleştirmek İstiyorum Kullanıcı Adı ve Şifre Dikkat Sayfasına Yönlendiriliyorum Alan Adı Dikkat Sayfasına Yönlendiriliyorum Modemimin ADSL (DSL/LINK) Işığı Yanmıyor Modemimin İnternet (VERI/PPP/WAN) Işığı Yanmıyor İnternete Bağlıyım Ama Sayfa Görüntüleyemiyorum Sık Sık Bağlantım Kopuyor İnternet Hızım Düşük Yavaş Bağlanıyorum Telefonumdan Telefon Çevir Sesi Alamıyorum E-Posta Alıyorum Lakin Gönderemiyorum (Güvenli E-Posta Spam Ayarları) TTNET Güvenlik Kurulumu Yerine Getirmek İstiyorum

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi