tTorrent Lite indir

tTorrent Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

tTorrent Lite, android kullanıcılarının cihazlarına kolayca torrent indirmelerini karşılayan ücretsiz bir Android istemci uygulamasıdır.

tTorrent Lite, Android kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bir torrent istemcisidir. Kullanıcılar Android telefon ve tabletlerinde uygulamayı kullanarak online kaynaklardan istedikleri içerikleri indirebilirler.

Kullanım içerisinde barındırdığı gelişmiş özellikler doğru kullanıcıların rahatlıkla indirme işlemi yapmasını sağlıyor. Birden artı dosyayı aynı anda indirmenize olanağ sağlayan istemci ile aynı zamanda indireceğiniz dosyaları sıraya koyabiliyorsunuz. Gelişmiş arama motoru doğru aradığınız torrentleri bulmanızı sağlayan tTorrent Lite, sahip olduğu sadece WiFi modunda çalıştırılarak indirme işlemleri WiFi internet bağlantısı üzerinden gerçekleştirilebilir. Uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğu için malesef indirme hızınız 250 kB/s ile sınırlı ve reklam gösterimi mevcut. Eğer uygulamayı kullanarak hoşnut kalırsanız, pro versyiona yükseltmeniz durumunda hem reklamlar hemde indirme hızı limiti kalkacaktır.

Özellikler:

Birdenbire artı dosya indirme ve sıraya ekleme Torrent için gelişmiş arama İnternet tarayıcı entegrasyonu IP filtreleme desteği Sadece WiFi modu Proxy desteği Şifreleme x86 desteği

Android telefon ve tabletleriniz üzerinden torrent indirmek için kullanabileceğiniz tTorrent Lite’ı bedava olarak indirerek kuşkusuz denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi