Tunnel Vision indir

Tunnel Vision indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tunnel Vision, Android cihazlarınız üstünde fotoğraflara farklı efektler ekleyerek denemenizi sağlayan bedava bir Google uygulaması.

Tunnel Vision, Google’ın marifetli labaratuvar ekibi tarafından geliştirilen fiilen onlar için kolay ama standart efekt uygulamalarına göre son derece gelişmiş ve farklı bir Android resim düzenleme uygulaması.

Bu uygulamayı kullanarak planlamak istediğiniz fotoğraflara çok ayrı ve alışılagelmişin dışarıya efektler ekleyebilirsiniz. Sahiden uygulamanın adından da anlayacağınız üzere ekleyeceğiniz efektler tünele aynı şekilde fotoğraflara işleniyor. Fotoğraflar üstünde gerekli efekt işlemlerini yaptığınızda neredeyse zamanda yolculuğa çıkmışcasına görüntüler elde ediyorsunuz.

Tatbik üzerindeki efektleri kullanarak olağan şekilde bildiğiniz standart efektli fotoğraflar elde etmeniz mümkün değil ama artık standart efektlerden sıkıldıysanız ve bambaşka uygulamalar arıyorsanız Tunnel Vision tam size kadar.

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen uygulamanın ayrıntılı bilgilerine Github üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Eğer yeni ve öbür bir fotoğraf efekt uygulaması arıyorsanız Tunnel Vision’u hemencecik ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi