TurboScan indir

TurboScan indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TurboScan doküman tarama konusunda güvenilir bir yardımcıya ihtiyacı olan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

TurboScan, Android tablet ve zeki telefonlar üstünde kullanabildiğimiz pratik bir evrak tarama uygulamasıdır. Pratik özelliklerinin yanı sıra kullanıcıların bu tarz bir uygulamadan bekleyebileceği her şeyi sunan TurboScan, meslek hayatında sık sık belge tarama işiyle meşgul olanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir adam başına.

Uygulamanın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Otomatik kenar algı ve bakış açısı ayarlama Belirgin ve kontrastı yüksek taramalar 2 saniye altında gerçekleştirilen taramalar Taralı sayfaları sipariş verme ve düzenleme Bulut depolama araçlarıyla entegre çalışabilme Çekilen belgeleri email olarak gönderebilme Taranan belgelerin parlaklık ayarını düzenleyebilme

TurboScan’de kullanıcıların mükemmel sonuçlar alabilmeleri için gereken bütün yönlendirmeler açık ve net bir şekilde yapılıyor. Testlerimiz sırasında herhangi bir soruna yol açmayan TurboScan’i kullanmak için yalnızca azıcık el alışkanlığı gerekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi