Turn Off Screen Free indir

Turn Off Screen Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Turn Off Screen Free, Android cihazlarınızın ekranlarını istediğiniz vakit istediğiniz uygulamayı kullanırken kolayca kapatabilmenizi sağlayan yardımcı ve bedava bir uygulamadır.

Turn Off Screen Free, adından da anlaşılacağı üzere telefonunuzun ekranında ne olursa olsun ekranı kapatmanızı sağlayan küçük ve yardımcı bir Android uygulamasıdır. Ücretsiz versiyonu yer alan başvuru ister oyunda olun ister farklı bir uygulama kullanıyor olun, dilediğiniz zaman ekrandaki tuşa dokunarak ekranınızın kapanmasını sağlar.

Uygulamanın getrmiş olduğu tuş tüm uygulamaların üzerinde durarak istediğiniz ekran kilidine geçme kolaylığı sunmaktadır. Ufak bir tuş baştan sona ekranı zahmetsizce kapatmak öyle fazla Android kullanıcısı için faydalı olacaktır.

Uygulama ile birlikte ekrana gelecek olan tuşun pozisyonunu, rengini, şeffaflığını ve boyutunu düzenleyebiliyorsunuz. Kendi dilekçe alışkanlıklarınıza kadar tuşa şekil ve yer vererek epeyce bakımlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Android cihazlar baskı düğmelerine basıldığında ekran kilidine geçmektedir. Telefon modellerine göre çeşitlilik gösterse de elleriniz ufaksa ya sağ üstteki yada telefonun üstündeki bu tuşa değmek kuvvet olabiliyor. çoğu kez bu işlemi yaptığınızı düşünürsek de uygulamanın çok işinize yarayacağını söyleyebilirim.

Düşük batarya kullanıma sahip düşük boyutlu bir kullanım olan Turn Off Screen Free’yi Android telefon ve tabletlerinize indirerek muhakkak denemenizi öneriyorum.

Özellikler:

7 günlük ücretsiz deneme sürümü (Tüm özellikler dahil) Günlük istatistikler Widget için 3 farklı ikon Reklamsız Pratik ve basit başvuru formu

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi