TV Yayın Akışı indir

TV Yayın Akışı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TV Yayınlama Akışı ile televizyon programını rahatça takip edebilirsiniz

TV Yayınlama Akışı kullanıcılara güncel televizyon programını takip etmek için pratik bir yöntem sunan bir mobil televizyon yayınlama akışı uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kullanım olan TV Yayınlama Akışı sayesinde sevdiğiniz televizyon yayınlarını kaçırmaktan kurtulursunuz. TV Yayınlama Akışı içerisinde Kanal D, ATV, Star TV, NTV, Show TV gibi tanıdık kanalların yanında birçok öbür kanalın ve lokal televizyonun da yayınlama akışı yer alıyor.

TV Yayın Akışı doğru tüm kanalların televizyon programlarını cebinizde taşıyabiliyorsunuz. Başvuru Formu tamamen Android cihazınızda fazla kolay bir şekilde televizyon kanallarının yayın bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Normalde izleyeceğimiz dizinin, spor programının, kavga programının, müsabaka programının veya filmin hangi saatte yayınlanacağınız öğrenmek için gazetelere bakar ya da kanalın internet sitesini ziyaret ederiz. Eğer ansızın fazla kanalı peşine düşüp takip ediyorsanız bu meslek külfetli olabiliyor. TV Yayın Akışı’nın hoş yönü bütün kanalları bir araya toplaması ve sizi televizyon programını öğrenmek için ek zahmetten kurtarması.

TV Yayın Akışı uygulamasını indirerek gelecek yayınları, canlı yayınları, şu an televizyonda ne gösterildiğini nerede olursanız olun süratli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi