TypeSmart 2.0 Keyboard FREE indir

TypeSmart 2.0 Keyboard FREE indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android TypeSmart 2.0 Keyboard FREE uygulamasıyla klavye anlayışınızı değişecek ve yazmanın zevkine varacaksınız.

Android TypeSmart 2.0 Keyboard özellikle alternatif klavye arayanlar için çoğu özelliği bünyesinde barındırıyor. Türkçe dil desteğine yer verilmemesi her ne dek kullancıları hüsrana uğratsa da geniş akort yelpazesiyle bu açığı kapatmayı başarıyor.

Google Voice desteğiyle gelen tatbik yazmaktan yorulanlar için konuşarak yazma imkanının yanına tercüme özelliğiyle de alışılmışın haricen bir klavye deneyimi sunuyor.

Hali hazırda Gogle Play Store‘de birçok klavye uygulaması olsa da tuş boyutlarını akort etme büyük çoğunluğunda yer almıyor. Bilhassa yazarken birdenbire fazla tuşa basanlar artık bu sorundan kurtulabilecekler.

Android TypeSmart 2.0 Keyboard FREE Özellikleri

20+ tema seçeneği Kes/Kopyala/Yapıştır ve tümünü seç butonları Ifade (Smile) desteği Sesli yazma (google voice) Çeviri (Türkçe dahil çoğu dilde tercüme yapabilirsiniz) Titreşim ve tuş sesi ayarı Önerme (suggestion) Otomatik büyük harf Klavye arkaplanı değişiklik (galeriden resim ekleyebilirsiniz) Pop-UP Tuş boyutu ayarlama Font boyutu Gesture URL uzantıları (com, de, info vb.)

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi