UC Browser indir

UC Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

UC Browser mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz varlıklı özellikli ve süratli bir internet tarayıcısıdır

UC Browser eğer mobil cihazlarınızda internet üzerinde keza seri gezinti gerçekleştirmek hem de kullanışlı özelliklerden davranmak isterseniz kullanabileceğiniz bir mobil internet tarayıcısı.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz UC Browser’ı varsayılan Android web tarayıcınız yapmanız için birçok geçerli nedene sahipsiniz. Sade ve şık bir arayüze sahip olan UC Browser süratli internet tarayıcısı arayışlarınıza yanıt verebilen bir dilekçe. UC Browser diğer internet tarayıcılarına göre yüzde 20 çabuk gezinti yapmanızı sağlayabiliyor.

UC Browser’ı tercih etmenizi sağlayabilecek en büyük nitelik uygulamanın Facebook bildirimlerinizi tarayıcınız kapalı olsa bile size iletebilmesi. Bu sayede telefonunuza ek bir Facebook uygulaması doldurma derdinden kurtuluyorsunuz. Keza UC Browser üzerinden Facebook mesajlarınıza göz atabilir, yalnızca mesaj okumak ve yollamak için Facebook Messenger uygulamasını Android telefon veya tabletinize doldurma derdinden kurtulabilirsiniz.

UC Browser video oynatma işlemlerinde kullanıcılara video çözünürlüğünü belirleme imkanı sunuyor. Bu sayede internet veri kullanımınızı denetleyebiliyor veya daha kaliteli bir şekilde video seyredebiliyorsunuz.

UC Browser içerisinde bulunan temelarla tarayıcınızı kişiselleştirmenize olanak veriyor. Bunun yanına kendi fotoğraflarınızı kullanarak kendi temalarınızı da yaratabilirsiniz.

UC Browser’ın diğer özellikleri şu şekilde:

Parmak hareketleriyle sekme kontrolü Sıcacık gezinti yapabilme Çoklu dosya indirme, otomatik olarak kesilen indirmeleri baştan başlatma Gece modu ile daha iyi okunabilirlik

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi