UCCW indir

UCCW indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

UCCW uygulamasını kullanarak Android’inizin belli başlı ekranındaki widgetları kişiselleştirebiliyorsunuz.

UCCW uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarının esas ekranlarını daha güzel görünen ve özel bir şekilde kullanmalarını sağlayabilen bir widget uygulaması olarak karşımıza çıktı. Bedava olarak sunulan ve az kalsın sınırsız bir kişiselleştirme imkanına sahip olan kullanım, bu nedenle ekranınızın iyice size özel olmasını sağlayabiliyor.

Esas ekran üstünde bulunan saat, tarih, hava durumu, bildirimler gibi böylece çok öğenin bir widget olarak yerleştirilmesine ihtimal tanıyan ve tema desteği ile bu widgetların özelleştirilmelerine müsade veren başvuru, bağımsız geliştiricilerin hazırladıkları temalar ve kendi yapabileceğiniz ek ayarlar doğruca daha da özel bir ülkü geliyor.

Yalnızca tarih ve saat gibi standart öğeler değil, gelen çağrılar, mesaj adedi, e-postalar ve alarmlar gibi bilgileri bildiren widgetlar da yaratabileceğiniz UCCW uygulaması, bu işlevleri gerçekleştirirken sistem kaynaklarını da epeyce bereketli bir şekilde kullanıyor ve mobil cihazınızı yormadan sunumuna devam ediyor.

Bir widgetı ekranınıza yerleştirmeden önce uygulamanın içerisinden onu inceleyebiliyor ve işlemler sonucunda nasıl görüneceğini belirleyebiliyorsunuz. Şüphesiz yerleşimden daha sonra da özelleştirmelere devam ederek ince ayarlamalar yapmanınz da muhtemel olduğunu belirtmek lüzum. Ama mobil cihazınızda bir tatbik sonlandırıcı kullanıyorsanız, bu sonlandırıcı uygulamaya UCCW’yi bir istisna olarak eklemeyi unutmamalısınız. Aksi taktirde akıl tüketmemesi için UCCW sürekli olarak öteki temizlik uygulaması göre kapatılacaktır.

Android’inin bütün kişiselleştirme olanaklarından muamele etmek isteyen kullanıcılar muhakkak denemeden geçmesinler diyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi