Ultralingua Dictionaries indir

Ultralingua Dictionaries indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ultralingua Dictionaries uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bedava ve kaliteli sözlük uygulamaları aralarında yer alıyor.

Ultralingua Dictionaries uygulaması, öyle çok tanıdık olmayan dilde yer alan sözcüğü kolayca İngilizce’ye çevirebileceğiniz bir sözlük uygulaması olarak yayınlanmış ve Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları kadar kullanılabiliyor. Her ne kadar şimdilik Türkçe dil desteğine sahip olmasa da içerisindeki öteki dillere ait sözlüklerin tüm dünyada meşhur popüler sözlükler olmaları onu epeyce kullanışlı ayla getiriyor diyebilirim.

İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Latince, Lehçe, Norveççe ve Esperanto dillerinde sözlükleri içerisinde bulunduran dilekçe, aynı zamanda uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanırsanız rakamları çeviri etme ve fiil çekimlerini görme konusunda da tezgâhtar oluyor. Bedava baz versiyonu maalesef sadece kelimeler konusunda muavin olabiliyor.

Yazmaya başladığınız anda hangi kelimeleri kullanabileceğinizi karşınıza çıkaran kullanım, hatalı yazılan kelimelerin de dürüst hallerini tahmin ederek sonuçları ortaya koyuyor. Ağzı Bozuk, deyim ve yöresel değişimleri de içerdiği için desteklenen dillere ait az kalsın bütün tercüme ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz bir vasıta olarak görevini yerine getiriyor.

Evvelden aranan kelimelerin tarihçede durması ve fontlar üstünde değişiklikler edebilmek de ekstraları arasında bulunuyor. Eğer İngilizce ve öteki diller arasında kelime çevirilerini yapacak nitelikli bir sözlük uygulaması arıyorsanız şüphesiz denemeden geçmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi