Unclouded indir

Unclouded indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Unclouded uygulamasını kullanarak Dropbox ve Drive üzerindeki içeriklerinizi Android cihazlarınızdan yönetebilirsiniz.

Sahip olduğumuz bulut depolama alanlarındaki dosyaların yönetimi ara sıra oldukça şiddet olabiliyor. Zira Dropbox ve Google Drive bu iş için sıklıkla kullanılıyor ancak bu sistemlerin içerisinde yer alan yönetim araçları bütün detaylara başat yapabilmek için pek de yeterli yok. Kullanıcıların dosya depolamanın da ötesinde, dosyaların detaylarına egemen edinmek istemeleri ise natürel ama doğal bir şey.

Unclouded uygulaması bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazır ve bulut depolama birimlerindeki dosyalarınız hakkında çok sayıda detayı sunabiliyor. Bunlardan en önemlisi ise kuşkusuz hangi dosya ve klasörlerin en çok yer kapladığına dair bilgilendirmeler. Tatbik doğruca bulut alanlarınızda yer alan dosyaların kapladıkları alanlara dair daha pozitif veri edinebiliyorsunuz.

Tabii fakat uygulamanın gerçekleştirebildiği öyle çok ayrı işlev daha var ve bunların tümü ücretsiz olarak sunuluyor. Arayüzünün anlaşılır ve kolay olması ise Dropbox ve Google Drive yönetiminde kolaylıklar sağlayacaktır.

Elinizde yer alan dosya türlerinin kapladıkları alana göre kategorilendirilmesi, birbirinin kopyası olan dosyaların saptama edilmesi, hangi dosyaların ne süre değiştirildiklerine dair bilgiler, dosyalar arasında aramalar yapabilme gibi temel işlevlerin tümü Unclouded içerisinde unutulmamış.

Uygulamanın bulut sistemlerin kendi arayüzlerinden daha fazla olanak sunduğu ve çevrimdışı olarak da çalışabildiğini dikkate alırsak Unclouded uygulamasını tüm online dosya depolama sistemleri kullananların denemesi gerektiğini söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi