Units indir

Units indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Units uygulamasından faydalanarak ölçü birimlerini metrik sisteme dönüştürebilirsiniz.

Units uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kolaylıkla öbür ölçüm birimleri arasında dönüşümler yapabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir bölüm dönüştürücü olarak karşımıza çıktı. Hem materyal dizaynlı tasarımı ayrıca de reklamsız, satın almasız yapısı bir uçtan bir uca kullanıcıların bir numaralı yardımcılarından bir parça başına haline gelecektir.

Uygulamayı kullanırken gerçekleştirdiğiniz birim şekil değiştirme işlemlerinin içten sonuçlar olduğu belirli çünkü dilekçe bu konuda Google’ın kendi bölüm dönüştürücü servisinden faydalanıyor. Bölüm dönüşümlerini karşılamak için illa ki bir butona basmak zorunda da değilsiniz. Birimleri girdiğiniz anda değişim başlıyor ve yazmayı bitirdiğinizde zaten netice da anında karşınızda oluyor.

Gerçekte varolan dönüştürülebilir bölüm tiplerini listelemek gerekirse;

Uzunluk Hızlanma Açı Alan Şarj Eğilim Veri depolama Veri transferi Yoğunluk Enerji Akı Zor Frekans Yakıt tüketimi Kütle Kuvvet Basınç Radyasyon aktivitesi Radyasyon dozu Hız Sıcaklık Süre Tork Voltaj Volüm

Bütün bu bambaşka birimler aralarında sorunsuzca metrik sistem ve emperyal sistem dönüşümlerini yapabilen Units uygulaması, çalışması esnasında sisteminizi de o kadar zorlamıyor ve pil tüketimine olumsuz bir katkısı olmuyor. Eğer sıkça bölüm dönüşümlerine gereklilik duyuyorsanız göz atmadan şüphesiz geçmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi