Universal TV Remote indir

Universal TV Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Universal TV Remote, Android zeki telefon ve tabletlerinizi kullanarak televizyonlarınızın kontrolünü sağlayabileceğiniz yardımcı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Universal TV Remote, Android cihazlarınız üzerinden televizyonlarınızı yoklama edebilmenizi sağlayan bir uzak kumanda uygulamasıdır. Android telefon ve tabletleriniz ile ahenkli çalışan uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın kızılötesi temas noktasına sahip olması gerekmektedir.

Televizyonunuzun orjinal kumandası ile aynı şekilde çalışan başvuru formu, elimizden düşürmediğimiz telefon ve tabletlerimizi kullanarak televizyonlarımızı zahmetsizce uzaktan teftiş edebilmemizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanarak televizyonlarınızı uzakta gözden geçirmek için tatbik içerisinde yer alan listeden televizyonuzunun marka ve modelini bulmalısınız. sonra televizyon marka ve modelinizin karşı yer alan 3 haneli kodu uygulamaya girerek  ”ok” tuşuna basmanız gerekiyor. Ok tuşuna bastıktan sonradan herşey tamamlanmış demektir. Bundan Böyle televizyonunuzu tıpatıp orijinal kumandası gibi Android telefon ve tabletiniz üzerinden yoklama edebilirsiniz.

En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak sunulan uygulamayı kullanabilmek için herhangi bir harici parçaya ihtiyacınız yoktur. LG, Sony, Samsung, Toshiba ve daha bir çok marka ile uyumlu olarak çalışan uygulamayı indirerek derhal sizde Android cihazlarınızı kumandaya dönüştürebilirsiniz.

Uygulamanın kızılötesi ile çalıştığını ve tüm televizyon marka ve modellerini desteklemediğini unutmamanız gerekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi