Unlimited Free VPN indir

Unlimited Free VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Unlimited Free VPN bedava olarak kullanabileceğiniz bir mobil VPN uygulamasıdır

Unlimited Free VPN kullanıcılara engelli sitelere antre konusunda tezgâhtar olan bir mobil VPN uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir başvuru olan Unlimited Free VPN, yasaklı sitelere antre için pratik ve süratli bir seçenek sunmakta. Ülkemiz internet yasakları ve sansür konusunda oldukça kötü bir karneye sahip ve böylece sık sık Twitter, YouTube gibi sitelerin duruşma kararıyla erişime kapatıldığına tanık oluyoruz. neticede internet üzerindeki birçok bambaşka içeriğe erişmemiz olası olmuyor. İşte bu nesil durumlarda Unlimited Free VPN kullanabilir ve tek dokunuşla bu sitelere erişimin önündeki engelleri kaldırabilirsiniz.

Unlimited Free VPN esas olarak intenret bağlantınızı bambaşka bir coğrafi konumdaki bir sunucuya yönlendiriyor. Siz, bu spiker üzerinden internete bağlanıyormuşsunuz gibi gezinti yapabiliyorsunuz. Bu sayede Türkiye’de erişime kapalı olan; ama öteki ülkelerde açık olan sitelere göz atabiliyorsunuz.

Unlimited Free VPN hem çevrimiçi güvenliğinizi korumanıza da tezgâhtar oluyor. Eğer halka açık veya güvenemediğiniz kablosuz bağlantılar üzerinden internete erişiyorsanız Unlimited Free VPN kullanabilirsiniz ve kişisel bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Unlimited Free VPN’in hoş yönü herhangi bir veri trafiği limiti içermemesi.

ARTILAR

Veri trafiği limiti değil, sınırsız başvuru

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi