Unseen indir

Unseen indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Unseen uygulaması, WhatsApp’ta son görülmenizi değiştirmeden mesajlarınızı okumanızı sağlıyor.

Unseen uygulamasıyla Android cihazlarınızdaki mesajlaşma uygulamalarından gelen mesajları anonim olarak okuyabilmeniz muhtemel.

Arkadaşlarınızdan, sevgilinizden veya herhangi birinden gelen mesajları çevrimiçi olmadan okumak istiyorsanız, birçok ayrı usul kullanabilirsiniz. Ancak, bu yöntemler epeyce zahmetli olduğundan işinizi kolaylaştıracak bir başvuru formu olan Unseen’den bahsedelim. WhatsApp, Facebook Messenger ve Viber gibi anlık mesajlaşma uygulamalarından gelen mesajları karşı tarafın haberi olmadan okuyabileceğiniz uygulamanın çalışma mantığı epeyce kolay.

Yukarıda bahsettiğimiz anlık mesajlaşma uygulamalarına antre yaptıysanız, bu uygulamalardan gelen mesajları Unseen uygulamasında çevrimiçi olmadan okuyabiliyorsunuz. Facebook Messenger’dan gelen mesajlar mavi renkte, WhatsApp mesajları yeşil renkte ve Viber mesajları ise mor renkteki bildirimlerle size geliyor ve bu sayede siz de hangi uygulamadan mesaj geldiğini kolayca tespit ediyorsunuz. Yeni gelen mesajlar ekranınızda yüzen bir baloncuk şekilde ulaşıyor ve dilediğiniz gibi okuyabiliyorsunuz. Mesajlara yanıt saptamak istediğinizde ise ilgili uygulamanın logosuna tıklayarak çevrimiçi olmanız gerekiyor. Eğer siz de, rahatsız edilmek istemiyor ve mesajları gizli bir şekilde okumak istiyorsanız Unseen uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi