URL Shortener indir

URL Shortener indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

URL Shortener ile internet adreslerini kısaltarak istatistikelrine ulaşabilirsiniz

URL Shortener kullanıcılara internet adresleri için link kısaltma ve bu bağlantılarlar ilgili olarak istatistik bilimi görüntüleme imkanı veren bir URL kısaltma uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde iyice ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kullanım olan URL Shortener bir uçtan bir uca internet adreslerini birkaç kişilik uzunluğa düşürebiliyorsunuz. Tatbik bu iş için Google göre hizmete sunulan devlete ait Google URL kısaltma servisi goo.gl‘dan faydalanmakta.

Bilhassa Twitter gibi sosyal medya hesaplarında internet bağlantılarını paylaşmak uzun URL’ler laf konusu olduğunda problem olabiliyor. Uzun URL’ler mesajın görünmesini zorlaştırıyor ve iletimizin gözardı edilmesine neden olabiliyor. bu nedenle yazı içerisinde kısa haldeki URL’leri paylaşmak daha akla yatkın olabilmekte. URL Shortener Android cihazımızda bize bağlantı kısaltma işini birkaç dokunuşla gerçekleştirme imkanı veriyor. Ayrıca bu kısaltılan bağlantıları tekrar başvuru içerisinden paylaşabiliyoruz. 

URL Shortener’ın en güzel yönlerinden biri paylaştığınız kısaltılmış bağlantılar için size tıklanma rakamları ve analitik raporları sunabilmesi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi