uTorrent Remote indir

uTorrent Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

uTorrent Remote ile bilgisayarınızdaki torrent dosyalarını mobil cihazınızdan yönetebilirsiniz.

uTorrent Remote, konut bilgisayarınızdaki uTorrent programına dilediğiniz yerden erişme imkanı tanıyan basit ve tehlikesiz bir mobil uygulamadır. Bilgisayarınıza indirdiğiniz torrent dosyalarını kolayca yönetebildiğiniz kullanım tamamen ücretsizdir.

uTorrent Remote, bilgisayarınızdaki torrent dosyalarını uzakta yönetmenin en basit yoludur. İnternet erişimine açık konut bilgisayarınızdan hesap oluşturarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uzak erişimi mümkün kılmak için tek yapmanız gereken bilgisayarınızda yüklü uTorrent programını açmak ve Remote sekmesinde yer alan uTorrent Uzakta Erişim seçeneği etkinleştirmek. Belirlediğiniz bilgisayar ve parolayı mobil cihazınızda yüklü uTorrent Remote uygulamasına girdiğinizde bilgisayarınıza indirdiğiniz torrent dosyalarını anlık olarak peşine düşüp takip edebilir, torrent indirmelerini durdurabilir, sonlandırabilir ya da yeni bir torrent ekleyebilirsiniz.

uTorrent Remote Özellikleri:

Bilgisayarınızdaki torrent dosyalarını yönetin. (Ekleme, Kaldırma, Erteleme ) Torrent indirmelerini peşine düşüp takip edin. (Bütün torrentler, Tamamlananlar, İndirilenler, Yüklenenler) RSS akışınıza göz atın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi