Uygulama Kilidi indir

Uygulama Kilidi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için kullanım kilitleme arabulucu olan Kullanım Kilidi, Android telefonunuzda veya tabletinizde erişilmesini istemediğiniz uygulamalara kilit koymanızı sağlar.

Android için dilekçe kilitleme aracı olan Tatbik Kilidi, Android telefonunuzda veya tabletinizde erişilmesini istemediğiniz uygulamalara kilit koymanızı sağlar.

Dilekçe Kilidi aracı ile Android cihazınızda başkalarının erişimini kısıtlamak istediğiniz uygulamaları yalnızca sizin bildiğiniz bir parola ile kilitlemeniz mümkündür. Telefonunuzda bir asıl ekran kilidi bulunsa bile, mesajlarınıza, e-postalarınıza ve sosyal medya hesaplarınıza erişimi alıkoymak için ikinci bir güvenlik duvarı oluşturmak istiyorsanız bu vasıta bütün aradığınız nitelikte. Android telefonunuzda ya da Android tabletinizde başlıca ekran kilidi aktif değilken tüm e-posta hesapları, sosyal medya uygulamaları, mesajlaşma uygulamaları erişilebilir durumdadır. Ama bu aracı kullanarak erişimi engelleyen bir şifre oluşturduğunuzda, belli başlı ekran kilidi aktif durumda olmasa bile başvuru açılmak istendiğinde ekranda şifreyi dürüst girmeden kimse uygulamaya erişemez.

Uygulamayı cihazınıza yüklediğinizde üst kısımda “Özellikler” ve “Engellenen uygulamalar listesi” şeklinde iki birim göreceksiniz. Özellikler kısmında kullanım kilitleme aracının aktif olduğunu görebilirsiniz. Burada zorunlu tüm ayarlar mevcuttur. En altta “Relock timeout” ayarından uygulamanın bitmiş kilitlenmesinden önce ne kadar zaman bekleneceğini siz belirleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi