Velis Auto Brightness indir

Velis Auto Brightness indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Velis Auto Brightness, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir parlaklık uygulamasıdır.

Velis Auto Brightness, Android cihazlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir tezgâhtar araç uygulaması. Bir otomasyon uygulaması olarak da nitelendirebileceğimiz Velis ile zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

Bildiğiniz gibi Android cihazların en manâlı ve şayet de en hoş taraflarından bir adam başına yüksek kişiselleştirme seviyesine sahip olmaları. Bu sayede cihazlarımızı kendi isteklerimize kadar özelleştirebiliyoruz.

Otomasyon uygulamaları da kişiselleştirmeyi otomatize etmek amaçlı geliştirilmiş uygulamalar. Velis Auto Brightness da adından anlaşılacağı üzere parlaklık ayarını otomatize etmek için üretilmiş bir tatbik.

Velis cihazınızın sensörlerini kullanarak bulunduğunuz ortama kadar size en iyi parlaklık seviyesini sunmayı amaçlıyor. aynı zamanda parlaklık ayarı üstünde yeniden en ince ayrıntısına kadar denetim size ait. Sensörleri seçebiliyor ve hangi ışıkta hangi parlaklığı istediğinize siz karar veriyorsunuz.

Başvuru Formu kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor. Başlangıçta size tezgâhtar olan bir tutorial ile kolayca ayarları yapabiliyorsunuz. bununla birlikte her ekran ve her isteğe yönelik ayarları da bulunduğunu söylemeliyim.

Öyle çok ayrıntılı özelliğe sahip olan dilekçe ile hem telefonunuzun parlaklık ayarını istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz, hem de bunu otomatik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Siz de bu stil uygulamaları seviyorsanız Velis’i indirip denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi