Vellamo Mobile Benchmark indir

Vellamo Mobile Benchmark indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Vellamo Mobile Benchmark uygulaması tamamen Android cihazlarınızdan benchmark yani hız testlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vellamo Mobile Benchmark uygulaması, Android zeki telefon ve tabletleri üstünde sürat testleri ve benchmarklar yerine getirmek isteyen kullanıcıların deneyebilecekleri bedava uygulamalar arasında yer alıyor ve mobil işlemcileri ile ünlü olan Qualcomm firması tarafından hazırlanmış devlete ait bir uygulama.

Android cihazınızın öyle fazla ayrı niteliği üstünde sürat testleri gerçekleştirebilen tatbik, tüm bu testleri en basit yoldan ve anlaşılması mümkün bir şekilde sunuyor. Dolayısıyla herhangi bir teknik bilgiye gereksinim duymadan Vellamo doğru donanım ve yazılımlarınıza dair son bilgileri elde edebiliyorsunuz.

Gerçekleştirebileceğiniz testleri özetle listelemek icabında;

Web tarayıcısı sürat testleri Çok çekirdekli işlemci uyumu testi Toplam işlemci performansı testi

Sunulan bu testlerin aşağıda bulunan değişik benchmark kategorileri üstünde değişikliklerde bulunmak ve yalnızca kendi belirlediğiniz testlerin uygulanmasını temin etmek mümkün. Zira bir takım kullanıcıların sadece bazı kategorilerdeki testlerin sonuçlarını bakmak istemeleri olası ve uygulama bu konuda tüm desteği sunuyor.

Android telefonunuzda herhangi bir değiştirme yaptığınızda yoksa yeni bir web tarayıcısı yüklediğinizde kolayca ortaya meydana çıkan performans değişikliklerini görmek ve önlemlerinizi elde etmek istiyorsanız Vellamo mobil benchmark uygulamasına göz atmadan geçmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi