Video Compressor indir

Video Compressor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Video Compressor uygulamasıyla, Android cihazlarınızda videoları sıkıştırarak depolama alanında yer açabilirsiniz.

Video Compressor uygulamasını kullanarak, Android cihazlarınızda yer alan büyük boyutlu videoları sıkıştırarak cihazınızdaki depolama alanını daha dar bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni tür akıllı telefonların yüksek çözünürlüklü videolar çekebilmesi, videoların boyutunda da kayda değer derecede yükselme sağlıyor. 4-5 dakikalık HD videolar, cihazınızda yüzlerce MB yer kaplayarak depolama konusunda da bezginlik yaşatabiliyor. Bunun yanında, telefonunda film ya da dizi izlemek isteyen ancak yeniden depolama alanının yeterli olmaması nedeniyle bıkkınlık yaşamış kullanıcılar da mevcut.

Video Compressor uygulaması da, yukarıda belirttiğim türdeki videoları istediğiniz boyutlara değin sıkıştırarak cihazın depolama alanını kayda değer derecede boşaltmanızda tezgâhtar oluyor. Uygulamayı açtığınızda Input bölümünde yer alan Browser butonuna tıklayarak, zorlamak istediğiniz videoyu seçebiliyorsunuz. Daha Alçak kısımlarda yer alan Output Name bölümüne videonun ismini yazabiliyor, Compressed File Size bölümüne ise ilgili videoyu kaç MB’a sıkıştırmak istediğinizi yazmanız gerekiyor. Bu alanları doldurduktan sonra ise yapmanız gereken tek işlem, Convert butonuna baskın yapmak oluyor. İlerlemeyi ise bildirim ekranından peşine düşüp takip edebiliyorsunuz.

Test için sıkıştırdığımız videoyu cihazımıza tarafından boyutlandıran ve istediğimiz boyuta sıkıştıran Video Compressor, videomuzu cihazımızda rahatlıkla izlenebilecek boyuta ve kaliteye dönüştürdü diyebilirim. Keza, sıkıştırılan videonun üstüne herhangi bir watermark eklememesi de büyük bir menfaat oldu. Siz de videolarınızı sıkıştırarak cihazınızın depolama alanını rahatlatmak isterseniz, uygulamayı adamakıllı ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi