Virtual Volume Button indir

Virtual Volume Button indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Virtual Volume Button uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın ses düzeyini zahmetsizce değiştirebilirsiniz.

Virtual Volume Button uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında bulunan ses ayarlama butonlarını uygulamak yerine ses düzeylerini direkt olarak ekran üzerinden ayarlamalarına tezgâhtar olan ücretsiz bir başvuru formu olarak karşımıza çıktı. Bilhassa maddesel ses butonlarında bıkkınlık olan yahut butonların eskimesini istemeyen kullanıcıların denemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamayı yüklediğinizde, ekranınızın dilediğiniz bir noktasında ufak bir volüm butonu ortaya çıkacak. Bu butonu kullanarak ses düzeyini hemen akort etme ve bu ayarı bütün uygulamalarda geçerli kılma şansınız mevcut. YouTube, Spotify veya herhangi bir kullanım, Virtual Volume Button’un ayarladığı ses düzeylerine uyuyor ve böylece bedensel ses butonlarını kullanmaya gerek kalmıyor.

Kuşkusuz bu ses butonuna dair düzenlemeler ve ince ayarlar da yeniden uygulamanın sunduğu imkanlar arasında. Bu düzenlemeleri özetle listelemek icabında;

Buton rengi ve şeffaflığı ayarlamaları Buton boyutu Çift buton faydalanma Butonun konumunu kilitleme Sağ ve sola yapıştırma Açılış hareketini geciktirme Çift basma desteği Otomatik saklama imkanı

Çalışması sırasında herhangi bir performans sıkıntısı ya da kilitlemeye sebep olmayan uygulama, sorunsuzca çalışmaya devam ediyor ve internet bağlantısı gerektirmiyor. Eğer mobil cihazınızın volüm butonlarını daha basit bir şekilde gözden geçirmek istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi
Etiketler: , , , ,