Voice Translator indir

Voice Translator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Voice Translator uygulaması bir uçtan bir uca Android cihazlarınızdan kolayca dil tercümesi ve tercüme işlemlerini tamamlayabiliyorsunuz.

Voice Translator uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında faydalanabilecekleri bedava çeviri uygulamaları arasında yer alıyor. Çok sayıda dil desteğine sahip olan uygulamada Türkçe dil desteği de mevcut. gerçi gezilerinde ve seyahatlerinde hemen olan olarak tercüme ihtiyacı duyanlar varsa uygulamaya elbette göz atmalılar.

O Kadar albenili olmayan oysa kolay kullanılabilen bir arayüzle gelen Voice Translator, iki dil arasında simültane veya kayıtlar üzerinden tercüme gerçekleştirebiliyor. Hemen Olan olarak aniden fazla dile tercüme de yapabilmesi baştan sona bambaşka diller kullanan misafirleriniz ile aranızdaki iletişimi fazla daha basit bir şekilde sürdürebiliyorsunuz.

Tercüme edilmiş olan cümleler bir tarihçe içerisinde saklandıkları için sonradan bunlara yeniden ulaşarak değerlendirmelerde katılmak imkanınız da mevcut. Özellikle uzun görüşmeler yapanlar ve daha sonra röportaj kayıtlarına erişmek isteyenler için tatmin edici bir özellik olduğunu maddeler halinde sıralamak gerekli.

Voice Translator’ın çalışırken bir internet bağlantısına ihtiyaç duyması ve 3G bağlantılar üzerinden tercüme yaparken birazcık kota tüketebilmesi sebebiyle bu konuya dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Zira internetinizin çekmeyeceği yerlerde sanki yolda kalma gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz mevcut.

Eğer yeni ve etkin bir çeviri uygulaması arayışındaysanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

Gerçekte bulunan diller şu şekilde listeleniyorlar: Afrikaans, Arapça, Almanca, Çekçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Endonezyaca, İtalyanca, İbranice, Japonca, Latince, Korece, Hollandaca, Lehçe, Portekizce, Rusça, Türkçe, Çince.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi