Voicedocs indir

Voicedocs indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Voicedocs mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz speech to text uygulamasıdır

Voicedocs eğer daha pratik bir şekilde yazı yazmak isterseniz faydalanabileceğiniz kullanıcılara konuşmayı yazıya çevirme konusunda muavin olan bir mobil speech to text uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan zeki telefon ve tabletler için geliştirilmiş Voicedocs en ince ayrıntısına kadar Türkçe destekli bir başvuru. Uygulama esas olarak Android cihazınızın mikrofonuna konuştuğunuz kelimeleri metin olarak kaydediyor. Voicedocs’u aynı konuşmayı yazıya çevirme uygulamalarından ayıran önemli bir özellik bulunuyor; o da uygulamanın konuşmalarınızı metine çevirdikten sonra bu metinleri bilgisayara aktarabilmesi. Bu sayede Android cihazınızı bir ses seziş aracı olarak kullanıp konuşmalarınızı bilgisayara aktarabiliyorsunuz.

Voicedocs klavyede yazı yazmak için daha çabuk bir yol sunabiliyor. Lakin başvuru ses kavrama konusunda her zaman fazla isabetli sonuçlar sergileyemiyor. Voicedocs elverişli olabilen özelliklere de sahip. Uygulama büyük harfleri ve noktalama işaretlerini çevirilere ekleyebilmekte.

30 günlük bedava test imkanı sunan Voicedocs uygulamasından davranmak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir:

Voicedocs uygulamasını Android cihazınıza yükleyin Bu bağlantıyı kullanarak Voicedocs programını bilgisayarınıza indirin:
 

Voicedocs Voicedocs Voicedocs bir speech to text yazılımıdır İndir
Voicedocs Voicedocs Voicedocs mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz speech to text uygulamasıdır İndir
Voicedocs Voicedocs Voicedocs mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir speech to text uygulamasıdır İndir

Bilgisayarınızda çalıştırdığınız Voicedocs programından alacağınız eşleştirme kodunu Android cihazınızdaki Voicedocs uygulamasına girin

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi