Volume Booster indir

Volume Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Volume Booster ile Android cihazınızdan çıkan sesi yükseltebilirsiniz

Volume Booster kullanıcılara Android işletim sistemine sahip zeki telefon ve tabletlerinde ses arttırma imkanı sunan bir uygulamadır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android ses yükseltme uygulaması olan Volume Booster bir uçtan bir uca hoparlörlerinden veya kulaklık çıkışından düşük ses veren Android cihazlarda oluşan sıkıntıları çözebiliyorsunuz. Kimi Android cihazlar açık havada normalden düşük ses verebiliyor. Bunun yanına telefon görüşmeleri yaptığımız veya müzik dinlediğimiz ortamlarda arka plandaki yoğun şamata müzik dinlememizi engelleyebiliyor ya da telefon görüşmelerimizi bölebiliyor. bu nedenle Android cihazımızın sesini arttırma ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Volume Booster ile bu müşteri durumlarda basit bir çözüm üretebiliyoruz. Dilekçe ile müzik dinleme gibi multuimedya uygulamalarında, sistem bildirimlerinde ses yükseltebildiğimiz gibi arama sesi yükseltme olanağına da sahibiz. Volume Booster zahmetsizce kullanılabiliyor. Tatbik ile ses sağlamlaştırmak için tek yapmamız gereken tatbik arayüzünden yükseltmek istediğmiz ses türünün kaydırma çubuğunu kurmak.

Anekdot: Reklam destekli başvuru formu ile birlikte Android cihaıznıza ilave kısayollar eklenmektedir. Bu kısayollar dilediğiniz takdirde silinebilmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi