Volume in Notification indir

Volume in Notification indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Volume in Notification uygulamasını kullanarak Android cihazınızın ses düzeyini bildirim çubuğundan ayarlayabilirsiniz.

Volume in Notification uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri ses düzeyi akort etme uygulamaları arasında yer alıyor. Bedava olarak sunulan ve çok kolay bir kullanıma sahip olan başvuru, mobil cihazınızın bildirimler bölümüne ses düzeyini hazırlamak için bir birim yerleştiriyor ve bu bölümü göstermek için tek yapmanız gereken bildirim çekmecesini açmak oluyor.

Fazla hızlı ve sorunsuz çalışan bir yapıya sahip olan dilekçe, cihazınızın performansı üstünde de bir etkiye sahip değil. Ama ses düzeyi işlevinin sadece medya işlemleri için geçerli olması bazı kullanıcılar için eksik olabilir. Zira bu butonları kullandığınızda görüşme sesi, alarm sesi gibi öteki ses düzeylerini ayarlayamıyor ve video, oyunlar gibi uygulamaların volümlerini ayarlayabiliyorsunuz.

Böylece fazla Android cihazın sahip olduğu ses butonlarının bir zaman sonradan işlevlerini kaybetmeleri sorununa karşı hazır olan tatbik, butonu bozuk olanların sorununu çözerken sağlam olanların da bozulmasına engel oluyor. Tabii oysa internet bağlantısı gerektirmeyen gerçekte herhangi bir reklam da yer almadığı için kullanıcıları rahatsız edecek herhangi bir nokta mevcut değil.

Özellikle tabletlerdeki ses butonlarının yerleşiminin genel olarak birazcık kuvvet olması nedeniyle Android tablete sahip olanların da faydalanabileceklerine inanıyorum. Fakat maalesef Volume in Notification içerisinde sesi bildirim çekmecesini açmadan ayarlamanızı sağlayacak herhangi bir seçenek bulunmuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi