VPN by Private Internet Access indir

VPN by Private Internet Access indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VPN by Private Internet Access, internet üzerindeki engelleri kaldırarak istediğiniz siteye özgürce girebilmenizi sağlayan bir Android VPN uygulaması.

VPN by Private Internet Access, Android mobil platform üzerindeki başarılı ve etkileyici VPN servislerinden bir tanesi. Uygulaması bir uçtan bir uca Android mobil kullanıcılarının VPN servisinden yararlanmasını karşılayan firma, sahip olduğu seri sunucular sayesinde kullanıcıların interneti daha hızlı ve özgürce kullanmasını sağlıyor.

Reel kimliğinizi gizleyerek öbür bir IP adresi kullanarak internete bağlanmanızı sağlayan VPN servisi, bu sayede keza bilgilerinizi koruyor ayrıca de yasaklı olan sitelere girebilmenizi sağlıyor. Kullanmak için herhangi bir kayıt işlemine lüzum duymayacağınız bu uygulamanın arayüz tasarımı çok şık olmasa da, sunmuş olduğu özellikler doğru beğeninizi kazanacaktır diye düşünüyorum.

İnternet üzerinde yapacağınız arama ve gezintilerin peşine düşüp takip edilememesi için verilerinizi şifreleyen VPN by Private Internet Access, bağlanmadan önce sunucular üzerindeki gecikme sürelerini hesaplayarak en süratli ve uygun olana bağlanmanızı sağlıyor.

Yasaklanan ve engellenen sitelere de girmenizi sağlayan uygulamayı ücretsiz olarak indirip test sürümü baştan başa limitsiz kullanabiliyorsunuz ama aralıksız başvuru için aylık abonelik almanız gerekiyor. Eğer ciddi anlamda aralıksız kullanacağınız bir VPN servisine ihtiyacınız varsa kuşkusuz değerlendirmenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi