Vpnster indir

Vpnster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Vpnster, Android telefon ve tablet sahiplerinin özgürce internete bağlanmasını ve aynı zamanda güvenliklerini karşılayan yardımcı bir VPN uygulaması.

Vpnster, keza ücretsiz hem de ücretli olarak kullanabileceğiniz pratik ve kullanımı kolay bir Android VPN uygulaması. İnternet üzerindeki yasaklı sitelere kolayca girebilmek, engel tanımamak ve kim olduğunuzu internet üstünde saklamak için kullanabileceğiniz başarılı VPN uygulamalarından bir tanesine olan Vpnster’i hemen indirerek deneyebilirsiniz.

Dilekçe size jurnal olarak bedava kullanabileceğiniz vakit vererek, bu vakit baştan başa aidat ödemeden VPN’den yararlanmanızı sağlıyor. Ama bu vakit biterse tekrar ücretsiz kullanabilmeniz için bir sonraki günü beklemeniz gerekiyor. Eğer bu limitlere takılmak istemiyorsanız Premium üyelik alıp limitsiz kullanabilirsiniz. Hem bedava olarak akullanırken yapacağınız sosyal medya paylaşımları ile ekstra ücretsiz zaman kazanabiliyorsunuz.

Android cihazınız üzerinde gerçekleşen bütün internet trafiğini şifreleyen Vpnster, bu nedenle bireysel güvenliğinizi sağlıyor. Şifreleme açık havada peşine düşüp takip edilme ihtimalinizi de ortadan kaldıran kullanım, tüm yasaklı ve engellere internet sitelerine de girebilme imkanı sunuyor.

Son bir yıl içerisinde oldukça popüler olan VPN uygulamalarını uygulamak istiyorsanız ama hangi programı seçeceğinizi bilmiyorsanız, Vpnster başlangıç olarak iyi bir seçim olacak. Kendi IP bilgilerinizi saklayarak internette özgürce takılmanın keyfini bu kullanım ile yaşayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi