Vuze Torrent Downloader indir

Vuze Torrent Downloader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Vuze Torrent Downloader ile torrent dosyalarını mobil cihazınızdan yönetebilirsiniz.

Java programlama dilini kullanan Bittorrent istemcisi Vuze’un devlete ait torrent indirme uygulaması Vuze Torrent Downloader ile torrentlerinizi Android cihazınızdan yönetebilirsiniz. Torrent indirmeleriniz için kullanacağınız bu başvuru, ayrıntılarıyla ücretsizdir.

Kolay kullanılabilirliği ve seri olması yönünden milyonlarca torrent kullanıcısının seçim ettiği Vuze’un torrent indirici uygulamasını Android telefon ve tabletinize kurarak, dilediğiniz dosyanın torrentini bulabilir ve en çabuk şekilde indirebilirsiniz. Tüm torrentlerinizi basit bir şekilde yönetmenizi sağlayan arayüze sahip uygulamada torrent indirme ve doldurma hızını ayarlamanız da muhtemel.

Android tablet ve telefonlarla düzenli şekilde çalışan Vuze Torrent Downloader, torrent indirmeleriniz tamamlandığında sesle bildirir. (“Completed” sekmesinde de inen torrentleri görmeniz muhtemel.) Anahtar kelimeyi yazarak torrent araması yapabilir, torrent bağlantısını veya magnet bağlantısını veya torrent hash değerini girerek torrent ekleyebilir ve indirmeye başlayabilirsiniz.

Otomatik başlatma özelliği de yer alan kullanım, aradığınız torrenti en hızlı şekilde bulmanıza ve muhtemel olan en yüksek hızda indirmenize imkan tanıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi