WakesApp indir

WakesApp indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WakesApp ile keza yapmamız gereken işleri not edebiliyor keza de email kutularımızı organize edebiliyoruz.

WakesApp, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üstünde kullanabileceğimiz bir organizasyon ve email idare uygulaması olarak öne çıkıyor.

Adamakıllı ücretsiz olarak sunulan bu başvuru doğru birkaç uygulamanın yapacağı görevleri tek bir yerden yapabilme şansına sahip oluyoruz. Ayrıca meslek keza de özel yaşantımızda kullanabileceğimiz WakesApp, jurnal hayatımızda yerine getirmemiz gereken görevleri rahatlıkla takip edebilmemizi sağlıyor.

WakesApp’ın en kayda değer özelliği son derece basit kullanılabilen bir arayüze sahip olması ve kullanıcılara kişiselleştirme opsiyonları sunması. Bu sayede uygulamayı iyice kendi kullanımımıza tarafından düzenleyebilme şansına sahip oluyoruz.

Tatbik ile yapabileceklerimiz;

Yapılacaklar listesi oluşturabilme Listeleri çalışma arkadaşlarımızla paylaşabilme Email kutularımıza göz atabilme Grup hatırlatıcılar ekleyebilme ve ekip arkadaşlarımızla organize çalışabilme Yapılan işleri peşine düşüp takip edebilme neticede başarılı bir egzersiz karakterine sahip olan WakesApp, daha ahenkli bir meslek ve özel yaşam arayışında olanların değerlendirmesi gereken bir seçenek.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi