Wakie indir

Wakie indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wakie uygulaması ile Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bedava ve eğlenceli bir alarm uygulamasına kavuşabilirsiniz.

Wakie son zamanlarda karşılaştığımız en ilginç alarm uygulamaları aralarında yer alıyor ve kullanıcıların sabahları birbirlerini uyandırmalarına imkan tanıyor. Birincil bakışta kulağa birazcık ilginç gelebilir oysa uygulama bütün olarak başkalarını uyandırmak üzere hazır ve dolayısıyla zaman zaman eğlenceli anlar yaratma şansı da mevcut.

Android kullanıcıları için bedava olarak sunulan Wakie uygulaması, çok kolay kullanılır ve sade bir arayüze sahip. Bu sayede ayrıca alarm kurarken hem de başkalarını kaldırmak istediğinizde sorun yaşamadan tüm işlevlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Alarmınızı sabahleyin belirlenmiş bir saate kurduğunuzda, o saatte başka bir kullanıcıdan arama alacaksınız ve 60 saniye boyunca sizi kaldırmak için konuştuğuna eşit geleceksiniz. Son 10 saniyede sesli dikkat veren ve 1 dakika sonunda görüşmeyi otomatik olarak sonlandıran başvuru, böylece telefonu nasıl kapatacağınızı bilmiyorsanız bunu sizin için yapıyor.

Benzer işi siz de başkalarını uyandırmak için yapabiliyor ve böylece eğlenceli anlara tanık olabiliyorsunuz. Ama maalesef demin ABD, İngiltere, Kanada, Singapur ve Hong Kong dışındaki kullanıcılar alarm kuramıyorlar. Lakin diğer ülkelerdeki kişiler hali hazırda alarm kurmuş olan kişileri uyandırabildikleri için uygulamanın bu yanından sorunsuzca faydalanabilirsiniz.

Eğer herzamanki alarm seslerinden ve uyandırma yöntemlerinden sıkıldıysanız eğlenceli uyandırma sohbetlerini denemek için uygulamayı indirmeyi unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi