Wave Launcher indir

Wave Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wave Launcher uygulaması doğruca Android cihazlarınızdan kısayollarınıza kolayca erişebiliyorsunuz.

Wave Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde yeni bir launcher uygulaması arayanların şüphesiz denemeden geçmemeleri gereken acayip uygulamalar arasında yer alıyor. En kısa sürede en sevdiğiniz uygulamalara hemencecik ulaşmanıza asistan olan kullanım, bu nedenle Android’in kendi sistemini kullanım geçişleri için yetkisiz ve yavaş bulanlara takviye olacaktır.

Ücretsiz olarak sunulan ve fazla kolay kullanılan bir yapıya sahip olan Wave Launcher, dağıtılmış özelleştirme seçenekleriyle beklentilerinizi daha seri karşılamasını da biliyor. Başvuru Formu içerisinde bulunan ve wave yani dalga adı verilen özel menüyü açtığınızda, belirlediğiniz uygulamalar karşınıza çıkıyorlar ve böylelikle onları derhal aktif hale getirmek mümkün oluyor.

Bu dalgayı açabilmek için sadece ekrandaki parmak kaydırma hareketleriniz tatmin edici oldukları için uzun tıklamalar ve menüler aralarında dolaşmalar gibi işinizi uzatacak işlemler de yine Android cihazınızda bir zorunluluk haline gelmiyorlar.

Hem başvuru açabilen hem de e-posta veya yıllık hesaplarınıza ulaşmanızı sağlayan dalga, sadece asıl ekranınızda değil kilit ekranınızda ve hatta diğer uygulamalarınızın ekranlarında da yer alıyor. Bu sayede her defasında telefonun kilidini başlamak ya da uygulamalarınızdan çıkmak gibi zorunluluklar da ortadan kalkıyorlar.

Geniş kişiselleştirme seçeneklerinden faydalanarak dalganın görünümünü, renklerini, içerisindekileri, hareket konumlarını değiştirebiliyor, hem klasörlerden de faydalanarak daha bakımlı başvuru organizasyonu sağlayabiliyorsunuz. Yeni ve etkin bir launcher uygulaması arayanlar Wave Launcher uygulamasına göz atmaktan çekinmesinler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi