Waygo indir

Waygo indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca Çince ve Japonca tercümeleri bu uygulamayı kullanarak elde edebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde zahmetsizce kullanabileceğiniz ve ücretsiz Çince veya Japonca çeviri uygulamalarından bir parça başına Waygo ve diğer uygulamalardan oldukça öbür diyebilirim. Zira dosdoğru mobil cihazınızın kamerasını kullanabilen başvuru, hiç bir şekilde yazıları klavyenizden girmenize lüzum bırakmıyor ve bu nedenle yazması da epeyce şiddet olan bu dillerdeki tabelaları, notları ve öteki yazıları kameranızı onlara tutarak anında tercüme edebiliyorsunuz.

dosdoğru Türkçe’ye çeviri yapamayan fakat Çince ve Japonca yazıları İngilizce olarak sunan başvuru formu, İngilizce bilenler için çok daha basit ve anlaşılabilir olacaktır. İngilizce bilmeyenler ise ikinci bir tercüme uygulamasını İngilizce yazıları da Türkçe’ye döndürmek için kullanmak zorunda kalabilirler.

Tercümeleri yapmak ve sözlüğü uygulamak için internet bağlantısının gerekmemesi ise uygulamanın işlevselliğini arttıran etkenlerden bir her birine. Keza tercümeleri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da uygulamada mevcut.

Arayüzü iyi tasarlanmış olan uygulamanın bu bedava versiyonunda maalesef jurnal yalnızca 10 adet çeviri gerçekleştirebiliyorsunuz oysa tatbik içi satın alma seçeneklerini kullanarak bunları arttırmak da muhtemel.

çoğu kez Çin veya Japonya’ya seyahatler gerçekleştirenlerin ya da bu kültürlere alaka duyanların sahip olması gerektiğini düşündüğüm uygulamalar aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi