WCleaner for WA indir

WCleaner for WA indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WhatsApp önbelleği, resimler, videolar, sesler ve yedekler gibi boşboğaz dosyaları temizleyebilirsiniz.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın bıraktığı yersiz dosyaları ve önbelleği WCleaner for WA uygulamasıyla temizleyebilirsiniz.

Iletişim için en fazla kullandığımız uygulamalardan biri hiç kuşkusuz, WhatsApp uygulaması. Etkin olarak kullandığımız WhatsApp, Android cihazlarımızda çoğu kalıntı dosya bırakıyor. Önbelleğe alınan profil fotoğrafları, alınan ve gönderilen resimler, sesler, videolar  ve yedekler gibi çoğu dosya cihazlarımızda yer kaplıyor. Bu yersiz kalabalığı elle temizlemeye çalışmak oldukça zahmetli bir iş olduğundan, tezgâhtar uygulamalara uygulamak zorunlu oluyor.

WCleaner for WA adlı uygulama, bizi bu zahmetten kurtaran başarılı ve pratik bir tatbik. İndirilen dosyalar, görüntüler, sesler, videolar, sesli notlar, profil resimleri, yedekler, duvar kağıtları gibi birçok dosyayı temizleyerek cihazlarımızda hatrı sayılır miktarda depolama alanı açıyor diyebilirim. Temizlik işlemine başlamadan önce, sizin için kayda değer olan dosyaları öbür klasörlere taşıyarak silinmekten kurtarabilirsiniz. Bu adımdan sonra uygulamayı çalıştırın ve temizleme işlemini WCleaner for WA uygulamasına bırakın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi