Wear Store for Android Wear indir

Wear Store for Android Wear indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wear Store for Android Wear, Android Wear ile düzenli uygulamaları bildiren bir uygulamadır.

Wear Store for Android Wear, LG G Watch, Samsung Gear Live, Moto 360 gibi yeni nesil Android Wear’lı akıllı saatlerle düzenli mağaza uygulamasıdır. Eğer bu saatlerden birine sahipseniz veya almayı düşünüyorsanız bu tamamen ücretsiz uygulamayı elbette edinmelisiniz.

Wear Store for Android Wear adlı tatbik, Android Wear’lı son model zeki saatinize hangi uygulamaları yükleyebileceğinizi gösteriyor. şimdi Android Wear ile ahenkli olan bütün uygulamaları görebiliyor, Android akıllı telefon ve tabletinizde yüklü bir uygulamanın uygun olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz.

Aralıksız güncellenen başlıca ekrana sahip olan dilekçe, Android Wear işletim sistemi olan zeki saatlerde sorunsuz şekilde çalışan tüm uygulamaları listeliyor. Uygulamaları eklenme tarihine, ismine ya da oy durumuna kadar ayırabiliyorsunuz. Beğendiğiniz uygulamaları favorilerinize ekleyebiliyorsunuz.

Cihazınızda yüklü olan uygulamaları da görmenize izin veren Wear Store for Android, Android Wear’lı akıllı saati olan ve onu dilekçe ile yüklenmek isteyen herkesin elbette indirmesi gereken bir kullanım.

Wear Store for Android Özellikleri:

Uygulamaları tarih, isim ve değerlendirmeye göre sınıflandırma Uygulamaları favoriler listesine ekleme Cihazda yüklü uygulamaları görme Kesintisiz güncellenen haber akışı Her kategorideki uygulama sayısını görme Her tatbik için değer biçme çubuğunu görme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi