Webmaker indir

Webmaker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazınız üzerinden başvuru formu kalitesinde yazılmış ve görsel içerik üretmenizi karşılayan bir proje olan Webmaster tamamen ücretsiz bir proje.

Mozilla mutfağından çıkan Webmaker isimli dilekçe uzun bir bekleyiş sonrası Android cihazlara ulaşmayı başarıyor. Mozilla göre hazırlanan Webmaker, içerik üreticilerinin uzun zamandır heyecanla beklediği bir uygulamaydı. Android ciihazlarından içerik üretimine odaklanan Webmaker bununla beraber yerel içerik üretimi için tezgâhtar olan bir tatbik. 2012 yılında yapı edilen bir sistemin mobil cihazlara yeni ulaşan bu meyvesi site ve kullanım üretimi namına yöresel alıştırma yapmak isteyen Türk kullanıcılara asistan olacaktır.

Uygulama ve içerik projesi hazırlayabildiğiniz bu uygulamanın tertemiz ve boş arayüzü birincil bakışta anlaşılacak basit bir yapıya sahip. Burada elbette fakat içeriği sizin doldurmanız gerekecek, oysa deneme ve yanılma işlemi ve sıfır programcılık bilgisi ile bile zaman içerisinde uzmanlaşmanız olası olacaktır. Kolay uygulama ve içerik üretimi yapmayı arzulayan kullanıcılara Webmaker önerilir.

Şimdilik metin ve görsel ekleme işlemleri izafi olarak hantal bir işlem performansı sergilese de geliştirilmeyye sürekli başvuru formu kısa zaman içerisinde performans kalitesini artıracaktır. Android telefon ve tablet kullanıcıları için sunulmuş olan Webmaker isimli bu uygulama en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Araştırmayı ve üretmeyi seviyorsanız bu dilekçe hoşunuza gidecektir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi