Weplan indir

Weplan indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android mobil cihazlarınızdaki çağrı, SMS ve internet dilekçe istatistiklerinizi hiç zorlanmadan elde edin.

Weplan uygulaması, Android mobil aygıt kullanıcılarının kendi telefon başvuru formu istatistiklerini elde edebilmek için faydalanabilecekleri bedava uygulamalar arasında yer alıyor ve kolay kullanılır yapısı baştan sona hiç zorlanmadan aramalarınız, SMS’leriniz ve internet kullanımınız hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz bütün verileri öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde yer alan ölçüm araçları kaç dakika söylev yaptığınızı, kaç SMS gönderdiğinizi ve internet kotası harcamalarınızı otomatik olarak kaydediyorlar ve sonra belirli zaman aralıklarını girerek o aralıklarda gerçekleştirdiğiniz harcamaları görebiliyorsunuz. Böylece ay içerisindeki cihaz kullanımınıza kadar tarife ve paket seçimi yapmanız da daha basit ülkü geliyor.

Bunun yanına internet kullanımı için birazcık daha detaylara girebilen uygulama, hangi uygulamanın kotanızdan ne kadarlık bir pay götürdüğünü kaydedebiliyor ve fazla pozitif tüketim gerçekleştiren uygulamaları kaldırabiliyor ya da durdurabiliyorsunuz. 3G ve Wi-Fi kullanımlarının ayrı olarak listelenmesi ise farklılaştırmak için epeyce işlevsel.

Elde ettiğiniz verileri dostlarınızla paylaşabileceğiniz ve uygulamayı önerebileceğiniz sosyal paylaşım butonları da tatbik içerisinde mevcut. Kendinize kurabildiğiniz dağıtılmış alarmlar ise muhakkak bir sınırı aştığınızda uyarılar alabilmek için tatmin edici. ABD ve İngiltere’de doğrudan doğruya başvuru formu içerisinde operatör tarife seçimi de yapabiliyorsunuz ancak Türkiye’deki kullanıcılar maalesef bu özellikten faydalanamıyorlar.

Android cihazınızın konuşma, SMS ve internet kullanımı kayıtlarını edinmek istiyorsanız Weplan’a göz atmadan geçmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi