WhatsApp Plus İndir

WhatsApp Plus İndir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
130 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WhatsApp Plus, Whatsapp Android uygulamalarına farklı alanlara yönlendirilmiş ek özellikler ekleyen bir uygulamadır.

WhatsApp Plus, Android telefonlar üzerinde kullanılan ve WhatsApp uygulamamasına ek özellikler ekleyen bir yardımcı programdır.

WhatsApp’ta daha fazla özellik kullanmak, kullanım üstünde daha sıcacık şartların değişmesi yerine getirmek ve istediğiniz ayrı detaylara ulaşmak için seçim edebileceğiniz WhatsApp Plus 2018, bayağı WhatsApp’ın yerine geçmektedir.

Uygulamayı belirlemek için başta alışılagelmiş WhatsApp uygulamasını silmeniz isteniyor. Bunu yapmadan önceyse verilerinizi ayrıca Drive hem de yerel disk elde etmek üzere değişik yerlere kaydetmelisiniz. Sonrasındaysa WhatsApp Plus uygulamasını telefonunuza kurarak, yeni özelliklerin hepsini kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzun ayarlar kısmından APK yüklemeyi engelleyecek çeşitli ayarları kapatmadıysanız, onları da kapatmayı unutmayın. Uygulamanın bütün özellikleriyse şöyle:

Gizlilik : Mavi tikler, 2.tikler, yazıyor, kaydediyor, mavi mikrofon ve sözde her şeyi gizleyebilirsiniz. Profilime Kim Baktı? : Whatsapp Plus tamamen profilinize kimin baktığını kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için “Rehberler” bölümüne bakınız.Temalar : Whatsapp Plus ile tema mağazasından tema indirebilir veya kendi zevkinize tarafından tema yapabilirsiniz. Ayrıca baloncuk ve tik stili gibi çoğu özelleştirilebilir akort bulunuyor. Log Kaydı : 24 saat baştan başa olan şeyleri kayda alır. Arttırılmış Medya : Arttırılmıs medya ile 1GB video ve sınırsız resim yollayabilirsiniz. Dil Seçeneği : Türkçe, Azerice ve İngilizce dil seçeneği mevcuttur. Keza sohbetlerde dil çevirisi mevcuttur. Çevrimdışı Mod : Çevrimdışı Mod ile whatsappta olsanız bile çevrimdışı gözükürsünüz. Sürekli Çevrimiçi Mod : Sürekli Çevrimiçi Modu ile Whatsapp’tan çıktığınızda (arka planda açık olması gerekiyor) 15 dakikalığına çevrimiçi gözükürsünüz. Sohbet Kilitleme : Sohbetlerinize pin kilidi koyabilirsiniz. Daha fazlası : Daha sizi bekleyen onlarca nitelik var. Şaka değil, doğrusu.

 

WhatsApp  Plus İndir

 

 

 

130 kez indirildi