WhatsNot on WhatsApp indir

WhatsNot on WhatsApp indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WhatsApp’taki kişilerinize özel mahremiyet ayarları uygulayabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasının sunduğu mahremiyet ayarlarından hoşnut değilseniz, WhatsNot on WhatsApp uygulamasına göz atmanızı nasihat ediyorum.

Mahremiyet ayarlarınızı özelleştirebileceğiniz WhatsNot on WhatsApp uygulaması; son görülme, profil fotoğrafı ve koşul gibi bölümleri ayrı kişiler için özelleştirebiliyorsunuz. Yani bu bölümleri “Herkes” veya “Hiç Kimse” olarak belirlemek yerine; X, Y, Z kişileri görmesin gibi özelleştirme seçeneği sunuluyor. Bu şekilde akort etme yaptığınız kişilerin, durumun kendilerine özel olduğunu fark etmeden sizinle yazışmaya devam edebilmesi de manâlı avantajlardan bir tanesine.

Uygulamayı başlattığınızda, WhatsApp kişileriniz listeleniyor ve bilgilerinizi sır olarak saklamak istediğiniz kişilerin hemencecik yanında bulunan simgeye dokunarak işaretliyorsunuz. Bu adımdan sonradan uygulamayı kapatabilir, hiçbir şey olmamış gibi yazışmaya devam edebilirsiniz. Android cihazlarınızda yüklü WhatsApp’ın mahremiyet ayarlarını daha da genişleten WhatsNot on WhatsApp uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi