Whistle Phone Finder indir

Whistle Phone Finder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Whistle Phone Finder adlı Android uygulamasıyla, konut veya ofiste yerini bulamadığınız telefonunuzu sadece ıslık çalarak bulabilirsiniz.

Cep telefonları varolduğundan beri, kimi zaman nerede oldukları unutuluyor. Zeki cep telefonlarıyla artık telefon unutma derdi de bitiyor. Whisle Phone Finder Android uygulamasını kurarak, sesinizin duyulabileceği her tarafta, kaybolan telefonunuzu bulabilirsiniz.

Whistle Phone Finder uygulaması doğru, konut yada ofis gibi göre ufak alanlarda kaybolan telefonunuzu yalnızca ıslık çalarak bulabilirsiniz. Bu Android uygulamasını, zeki telefona kurduktan daha sonra, karşımıza toplam dört adet bölmenin olduğu bir başlıca ekran geliyor. başlangıçta uygulamayı faal ayla getirmemiz gerekiyor ve tik işareti yer alan kısımdan bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Arkasından, telefonumuzun bize yerini belirlenmiş etmesi için kullanacağı yöntemleri seçmemiz gerekiyor. Burada ilk olarak sesli uyarıya bakacağız. Sesli uyarı kısmını seçtiğimizde, istediğimiz bir sesi veya melodiyi uyarı sesi olarak seçiyoruz. Bu noktada tiz ve yüksek ses veren bir dikkat sesi tercih etmek, telefonu bulmayı kolaylaştıracağı için daha iyi olacaktır. Dikkat sesimizi seçmemizin arkasında, dilersek telefonun kamerasına ait olan flaş ışığının da yanıp cihazın yerini kesin etmeseni sağlayabiliriz. Bu seçenek de yeniden fener simgesi kullanılarak oluşturulmuş alandan seçilmekte. Tüm ayarları yaptıktan daha sonra bundan böyle telefonunuzun yerini bulamamanız taktirde, ıslık çalmanız telefonunuzun size sinyal vermesi için yeterli olacaktır.

Whistle Phone Finder Adlı bu basit ve kullanımı kolay uygulaması baştan sona, siz de telefonunuzu ıslık çalarak bulmak istiyorsanız, uygulamayı indirip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi