Who — Call&Chat indir

Who — Call&Chat indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
333 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Scorp geliştiricilerinden anonim sesli ve görüntülü sohbet uygulaması

Who — Call&Chat (Android), Scorp ekibinden anonim sesli ve görüntülü sohbet uygulaması. Scorp geliştiricilerinin yeni insanlarla tanışmanın en basit ve eğlenceli yolu olarak tanımladığı Who — Sesli, Görüntülü Sohbet uygulaması bedava olarak kullanılabiliyor.

Anonim sohbet uygulamaları arasına yeni giren Who — Sesli, Görüntülü Sohbet, bilhassa gençlerin kullandığı sosyal medya uygulaması Scorp’un geliştiricileri göre hazırlanmış. Başvuru, yeni insanlarla tanışmanıza tezgâhtar oluyor.

Müşterek alaka alanı olan kişileri eşleştiren başvuru, ayrıca sesli keza de görüntülü sohbet seçeneği sunuyor. Başla butonuna dokunduğunuzda hiç tanımadığınız biri karşınıza çıkıyor ve konuşmaya başlıyorsunuz. Sohbeti 30 saniye sürdürürseniz kamera açılıyor, konuşmaya görüntülü olarak devam ediyorsunuz. Görüntülü aramaya başlamadan önce kişilerin profil bilgilerini görebiliyorsunuz. Kısa Ve Öz laf, ülke, iş, eğitim gibi bilgileri görünüyor. Konuşmaya aşmak, aramayı sonlandırıp diğer birini seslenmek size kalmış. sırası gelmişken uygulamayı ücretsiz kullanabiliyorsunuz lakin bedava sürümde karşınıza kız da çıkabiliyor, erkek de… İstediğiniz cinsiyeti seçerek sınırsız konuşmak için premium aboneliğe geçmeniz gerekiyor.

İndirİndir

333 kez indirildi