Wifi Analyzer indir

Wifi Analyzer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WiFi Analyzer uygulaması baştan sona Android cihazınız için en yerinde kablosuz ağı tespit edebilirsiniz.

WiFi Analyzer uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizi birer kablosuz ağ çözümleme aracına dönüştürebilmenize olanak tanıyan ücretsiz yardımcı araçlar arasında yer alıyor. Tatbik doğru bağlanma şansınızın olduğu çok sayıda WiFi ağ arasından seçim yapmak ve en hızlı çalışanı tespit etmek olası ülkü geliyor. Arayüzünün kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış olması ve sorunsuz çalışan fonksiyonları sayesinde elbette göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında.

Uygulamanın en işaret yanı, kendi kablosuz ağınızın yoksa çevrenizdeki diğer ağların çekim gücünü net bir şekilde gösterebilmesi. Bu Vesile Ile bir an önce daha yüksek çekim gerçekleşen ağa geçiş yapabilir ve internet hızınızı arttırabilirsiniz. Natürel ancak modem yahut routerlarınızdaki herhangi bir sorunu saptama edebilmek için de benzer işlevden faydalanmanız olası.

Grafik arayüzü sayesinde ağların çekim güçlerindeki değişimleri de kolayca görebiliyor, bu değişimleri bir zaman grafiği üzerinde görebiliyorsunuz. Bu Vesile Ile hangi ağın en stabil yapıya sahip olduğunu izleme ve içlerinden en sorunsuz çalışacak olanı seçme şansınız da oluyor. Özellikle ağ yöneticileri veya internet bağlantısı konusunda sorunlar yaşayanlar uygulamanın bu özelliğinden çoğunlukla faydalanacaklardır.

Gerçekte yer alan kanal tespiti özelliği ise, öteki ağlarla WiFi kanalınızın çakışması halinde yaşayacağınız internet sorunlarının üzerinden gelmenize muavin olacaktır. Eğer bulunduğunuz kanalda böylece fazla öteki WiFi ağı da mevcutsa bu koşul kesintilere yol açabildiği için diğer bir kanala geçmeyi denemeniz için size gereken tüm bilgileri sunabiliyor.

Tabii fakat sinyal gücünü bir sürat ibresi üzerinde görmek ve anlık değişikliklere göz atmak da mümkün. Eğer kablosuz ağınızı daha iyi bir şekilde idare etmek istiyorsanız WiFi Analyzer uygulamasını denemekten çekinmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi