WiFi Connection Manager indir

WiFi Connection Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WiFi Connection Manager doğruca Android cihazlarınızdan bütün kablosuz ağlarınızı zahmetsizce yönetebiliyorsunuz.

WiFi Connection Manager uygulaması, Android zeki telefonlarını kullanarak kablosuz ağ bağlantıları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onları yönetmek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Kablosuz ağlara dair az daha bütün gereksinim duyabileceğiniz verileri mobilden en etkin şekilde sunması sayesinde ağ yöneticilerinin de hızlıca çözmek istedikleri sorunlar için kullanabileceklerini düşünüyorum.

Epeyce sade ve anlaşılabilir bir arayüzle gelen tatbik, WiFi ağlarının telefonunuzdaki belirtilmiş şifrelerini gösterebiliyor ve bunun yanında varolan ağ sorunlarının çözülmesi için çaba da gösteriyor. Tabii ki varolan ağlara bağlanma ve bağlantıyı kesme gibi özellikler de uygulamanın sahip olduğu araçlar aralarında. Zira Android’in kendi kablosuz ağ yöneticisinden çok daha hızlı bir şekilde ağa bağlanabilen kullanım, böylece zaman kaybetmeden ağ işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Varolan ağların çekim güçlerini ve kanallarını da saptama ederek gösterebilen başvuru formu, bu sayede ağdaki olası sorunları görmenize izin veriyor. Tüm ulaşılabilen ağlara dair bilgileri tek bir grafik üzerinde gösterebildiği için hangisine bağlı olmak istediğinizi inceleme ederken menüler aralarında gezinmek zorunda kalmadığınızı da spesifize etmek gerek.

Telefonunuzun bilgi bağlantısını WiFi kullanarak paylaşmak ve çevredeki diğer cihazların da bağlantı kurabilmesini karşılamak istiyorsanız WiFi Connection Manager’ın tethering özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Android’in kendi bütünleşik sistemine göre daha pozitif seçenek ve bilgi sunması onu kablosuz ağ yönetimi konusunda oldukça avantajlı kılıyor diyebilirim.

sık sık ağ sorunları yaşıyor ve bu sorunları çarçabuk tespit ederek bağlantı kurmak istiyorsanız elbette göz atmadan geçmemeniz gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi