WiFi File Transfer indir

WiFi File Transfer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için WiFi File Aktarma uygulaması, dosyaları Android telefonunuzdan veya tabletinizden wireless aracılığı ile diğer bir Android telefona veya tablete aktarmanızı sağlar.

Android için WiFi File Aktarma uygulaması, dosyaları Android telefonunuzdan veya tabletinizden wireless aracılığı ile başka bir Android telefona ya da tablete aktarmanızı sağlar.

WiFi File Aktarma uygulaması, kullanımı basit, reformcu bir web arayüzüne ve kolay bir tasarıma sahiptir. Ayrıca dosyalarınızı diğer bir Android cihaza aktarmanız için USB kablosu da gerektirmez. Sadece Wi-Fİ ağı gerektiren bu uygulamanın kullanımı kolaydır.

Esas özellikleri:

Fazla sayıda dosyayı bir seferde yükleyin veya indirin Tüm klasörü tek seferde yükleyin (sadece Google Chrome tarayıcısında) Dosya yönetici arayüzü kullanarak dosyalarda zip  ve unzip işlemleri yapın, dosyaları silin, yeniden adlandırın veya kopyalayın Şifre doğrulamasını destekler ve bu özelliği kullanmak sizin seçiminize bağlıdır Fotoğraf, video ve müzik dosyalarına kısa yol seçenekleri mevcuttur Arka plan hizmeti gibi çalışabilme Fotoğrafları ilk elden web tarayıcınızda görüntüleyin (minik fotoğraf galerisi entegredir) Ev ağına bağlandığında sizin seçiminize ast olarak otomatik başlatma hizmeti mevcuttur Harici SD kartları ve USB istif aygıtlarına erişim sağlama Aygıt hotspot modunda iken çalışabilme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi