Wifi Fixer indir

Wifi Fixer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wifi Fixer ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir WiFi sorun giderme uygulamasıdır

Wifi Fixer eğer mobil cihazlarınızda WiFi ağınıza bağlanmakta zorluk çekiyorsanız yararlanabileceğiniz bir WiFi sorun giderme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Wifi Fixer çoğu farklı WiFi bağlantı problemini çözebilen bir araç. Android cihazlarımızı kullanıken ya WiFi ağlarına hiç bağlanamıyoruz, ya bu ağlara bağlanıyoruz; lakin düşük sinyal alıyoruz ya da ağa bağlansak ve sinyal gücü yeterli olsa bile internette gezinti yapamıyoruz. Wifi Fixer bu tür Android WiFi sorunu örneklerine çözüm bulabiliyor.

Wifi Fixer esas olarak Android cihazınızın WiFi ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre yapılandırıyor veya sıfırlıyor. Bunun haricinde tatbik, Android cihazınızdaki uygulamarı denetleyerek WiFi bağlantınızı etkileyip etkilemediklerine göz atıyor, gerektiği durumlarda bu uygulamaların WiFi ayarlarınıza müdahale etmesini engelliyor. Sonuçta Android cihazınıza ulaşan WiFi sinyalinin tüm verimiyle kullanılması sağlanıyor.

Eğer Android WiFi problemi yaşıyorsanız Wifi Fixer’ı denemenizi nasihat ediyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi