WiFi Key Recovery indir

WiFi Key Recovery indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WiFi Key Recovery, kullanıcılarına unutmuş oldukları kablosuz ağ şifrelerini bulma şansı veriyor.

WiFi Key Recovery, Android tabletler ve akıllı telefonlar üstünde kulanabileceğimiz bir kablosuz ağ bulma aracı olarak atama yapıyor.

Adamakıllı bedava olarak sunulan bu başvuru baştan sona unuttuğumuz WiFi şifrelerini zahmetsizce bulabilme şansına sahip oluyoruz. Daha önce bağlandığımız ama şifresini unuttuğumuz ağların şifrelerini bulmak WiFi Key Recovery baştan sona çok kolay.

Uygulamadan bahsetmeden önce manâlı bir detaya değinmemiz gerekiyor. WiFi Key Recovery’yi kullanabilmeniz için cihazınızın root’lu olması gerekiyor. Aksi halde başvuru formu ile WiFi bulmak olası olmuyor. Testlerimiz esnasında biz de root edilmiş bir Android aygıt kullandık ve sonuçlar tatmin ediciydi. Çalışma performansı modelden modele değişse de HTC ve Samsung Galaxy telefonlarda sorun çıkartmadığını söyleyebiliriz.

Başvuru fazla pratik bir alıştırma karakterine sahip. Ahenkli arayüz şifrelerin basit bir şekilde peşine düşüp takip edilebilmesini sağlıyor. Başarılı bir şekilde görevini yerine getiren WiFi Key Recovery, WiFi şifrelerini hatırlama konusunda problem yaşamış her kullanıcının göz atması gereken bir seçenek.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi