WiFi Map indir

WiFi Map indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WiFi Map uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan çevrenizdeki bütün kablosuz internet şifrelerini öğrenebiliyorsunuz.

WiFi Map uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanmak üzere WiFi yani kablosuz internet noktalarını keşfetmelerini sağlayan bedava uygulamalar aralarında yer alıyor. Fazla sade bir kullanıma sahip olan ve en kısa sürede çevrenizde yer alan kablosuz ağlara antre yapmanızı sağlayan dilekçe, bu vesile ile bilhassa gezilerinizde hiç bir süre internetsiz kalmanıza müsade vermiyor.

Uygulamanın esas çalışma mantığı, bulunduğunuz konumun tespit edilmesi ve sonra o konuma yakın olan kablosuz ağların giriş şifrelerinin kullanıcıya iletilmesi üzerinden ilerliyor. Ancak bu noktada şifrelerin herhangi bir illegal keşifle elde edilmediklerini, tam tersi şekilde daha önce o ağları kullanmış olan kullanıcılar tarafından uygulamaya girildiklerini belirtmek gerekiyor. Oteller, kafeler ve öteki ortak kullanımlı bölgelerde her defasında garsonlara veya resepsiyonistlere WiFi şifresi sormak yerine WiFi Map’i kullanabiliyor ve bu vesile ile nafile süre kaybetmeden derhal internet gezintilerinize devam edebiliyorsunuz.

Lakin bazen uygulamada mevcut olan şifrelerin eski olabildiklerini ve yenilenmelerinin gerektiğini açıkça belirtmek gerekli. Dilerseniz bu işlemi kendiniz de yapabiliyor ve diğer kullanıcıların güncellenmiş kablosuz şifresini görmelerini sağlayabiliyorsunuz. En yakın WiFi hotspot noktalarının bir harita üzerinde gösterilmesi doğru internet konumlarına olan seyahatlerinizin de olabildiğince basit bir ışık halkası geldiğini söyleyebilirim.

Eğer bir WiFi noktasını dostlarınızla paylaşmak istiyorsanız o noktaların koordinatlarını başvuru formu içerisinde yer alan sosyal paylaşım butonlarını kullanarak sosyal ağlardan veya iletişim uygulamalarınızdan paylaşabiliyorsunuz. Çevrimdışı alıştırma desteğine de sahip olan WiFi Map’e göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi