WiFi Tethering indir

WiFi Tethering indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Root üretilmiş Android cihazları için standart hotspot ayarlarından daha gelişmiş seçenekler sunan bedava bir tatbik.

Hotspot ayarları sıkıntı yaratan bir Android cihazınız varsa veya daha pozitif seçenek sunan bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız WiFi Tethering isimli bu uygulama işinizi görebilir. WiFi bağlantısını şifreleyerek diğer cihazlara ulaştırmayı başaran başvuru formu, emniyet açığını azaltan bir yapıya sahip. Bu Nedenle açık ortamlarda bağlantınızı paylaşacağınız süre sisteminizi hacklemeye çalışan art niyetli insanlara karşısında bir emniyet duvarı yaratmış olacaksınız.

Bluetooth teknolojisiyle bağlantı imkanı sunan bu uygulamna ile 3G ve 4G bağlantılarınızı yanınızda duran masaüstü bilgisayarına kolayca aktarabilirsiniz. bununla birlikte Mac, PC, Ubuntu, PS3, Wii ve Xbox cihazlarınız için tam yardım olduğunu da vurgulamakta menfaat var. Ne var ancak bu kullanım her cihazda çalışmayacaktır. Eğer root yapılmış bir cihazınız varsa kullanım bütün fonksiyonlu olarak çalışıyor fakat emniyet duvarı olan bir Android cihazı için aynı durumdan söz etmek ne yazık oysa mümkün değil.

Bedava olarak indirebileceğiniz bu uygulama başarılı bir bağlantı imkanını gerçekleştirebiliyor. yine de bu uygulamanın etkin olarak çalıştığı durumlarda cihazınızı şarja bağlamanızı öneririz. Somurtkan takdirde işinizi yaparken telefonunuzun şarjını bitirdiğinize şahit olabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi